- GERZ

Цена
€17 84 / 34 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Оригинална халба за бира от стъкло с удобна дръжка. Умела метална гравюра, изработена от калай и сребро. Произведена в Австрия. Размери: Ø 8 см, височина - 15 см , вместимост - 500 мл.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 500 мл |
| Материал | Стъкло |
| Брой в комплект (count) | 1 |
| С дръжка | Да |
| Височина (cm) | 15 см |
| С капак | Не |
| За съдомиялна | Да |
| С изолация | Не |
| Цвят | Многоцветен |
| Стил | Модерен |
| Тегло | 0.00кг |
Халба - Дървото на живота
Прегърнете символиката на растежа и връзката с тази красиво изработена халба с мотив Дървото на живота. Изработена от висококачествено стъкло, тя придава елегантност на всяка напитка и е чудесен подарък за любителите на природата.
Ключови Предимства
- Уникален дизайн — Изящно гравирано Дърво на живота, което се откроява на всяка маса.
- Издръжливо стъкло — Здрава конструкция за ежедневна употреба.
- Удобна дръжка — Лесна за захващане, идеална за наслада от любимата напитка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 500 мл |
| Материал | Стъкло |
| С дръжка | Да |
| Височина | 15 см |
Какво има в кутията
- 1 x Халба - Дървото на живота
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





